Fizikai, segéd, betanított munka

Lakatos munkatársat keresünk oroszlányi telephelyünkre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Oroszlány
2019. 08. 16. 11:28

Cégünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Ehhez keresünk az oroszlányi székhelyünkre lakatos munkakörre munkatársat

Feladatok:

  • Hegesztett szerkezetek alapanyagának előkészítése, szerkezetek, gépvázak összeállítása műszaki rajz alapján
  • Acélszerkezetek hegesztést követő egyengetése, tisztítása
  • Szükség esetén gépszerelési műveletek végzése

Elvárások:

  • Rendelkezel szakirányú végzettséggel (szerkezetlakatos, hegesztő, géplakatos, mezőgazdasági gépész) és rajzolvasási készséggel, hegesztési ismeretekkel (CO2 védőgázas hegesztés)
  • Fémipari területen szereztél gyakorlatot
  • Van kézügyességed, vagy nyitott vagy azt fejleszteni

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök:

  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Emelőgépkezelő OKJ képesítés

Amit kínálunk:

  • Családias, barátságos légkört
  • Változatos feladatok és hosszú távú karrierlehetőséget
  • Kiszámítható és erős, jövőorientált vállalatot
  • Innovatív környezetet
  • Minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, melyhez szakirányú tréningek és nyelvi képzések támogatása biztosított
  • Kollégáink munkáját, szakértelmét versenyképes alapbérrel, havi prémiummal, béren kívüli jutatásokkal honoráljuk
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése