Gyártás, termelés

CNC/marós munkatársat keresünk oroszlányi telephelyünkre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Oroszlány
2019. 02. 15. 12:13

Cégünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Ehhez keresünk az oroszlányi telephelyünkre új munkatársat alábbi pozícióba:

CNC forgácsoló/marós munkatársat

Ha többet szeretnél tudni

• Munkavégzés helye: 2840 Oroszlány, Szent Borbála u.2.

• Kezdési időpont: azonnal

• Érdeklődni az alábbi telefonon +36 30 296-0797

• Önéletrajzot pedig a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk

Feladatok:

Következő feladatok várnak Rád

  • Egyedi alkatrészek gyártása
  • Acélszerkezetek, öntvények megmunkálása rajz, illetve CAD programok alapján
  • Marógépek kezelése, programozása

Elvárások:

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Rendelkezel forgácsoló, gépgyártástechnológiai-technikus, fémipari vagy szerszámkészítő végzettséggel
  • Rendelkezel műszaki rajzolvasási készséggel
  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Egyedi gyártásban szerzett munkatapasztalat
  • Heidenhain vezérlés ismerete
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Híddaru (emelőgép) OKJ bizonyítvány

Amit kínálunk:

Amit kínálunk

  • Családias, barátságos légkört
  • Változatos feladatokat és hosszú távú karrierlehetőséget
  • Kiszámítható és erős, jövőorientált vállalatot
  • Innovatív környezetet
  • Kimagasló 70% éjszakai, 40% délutános műszakpótlékot
  • Minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, melyhez szakirányú tréningek és nyelvi képzések támogatását biztosítjuk
  • Kollégáink munkáját, szakértelmét versenyképes alapbérrel, havi prémiummal, béren kívüli jutatásokkal és 13. havi bérkifizetéssel honoráljuk
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése