Pénzügy, számvitel, kontrolling

Könyvelő kollégát keresünk Oroszlányban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Oroszlány
2017. 05. 26. 12:34

Könyvelő kollégát keresünk Oroszlányban!

• Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz.
• Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat.
• Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő.
• Elvárt végzettség: OKJ.
• Szükséges nyelvtudás: angol.

Munkaköri leírás

segítséget nyújt a pénzügyi kimutatások elkészítésében
segítséget nyújt a havi / éves zárások előkészítésében
számlák könyvelése, kontírozása naprakészen
egyeztetések partnerekkel
a pénzügyi és adó ellenőrzésekhez szükséges dokumentáció készítése
más számviteli projektek támogatása

Követelményeink

Pénzügyi vagy Számviteli végzettség
tapasztalatok MS Word, MS Excel, MS Outlook alkalmazással
alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
elemzési és számviteli készségek
jó személyes képességek és csapatmunka
Kiváló szervezőképesség
szoros határidők betartatása
gyors és precíz munkavégzés

Bér megegyezés szerint.

Jelentkezni lehet az anita.gyalogos@lisec.com címen.