Fuvarszervező (speditőr) kollégát keresünk Oroszlányba

Pon-GO Bt.
Oroszlány
2019. 10. 07.

Nemzetközi és belföldi fuvarozással, szállítmányozással foglalkozó cég fuvarszervezőt keres.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8.00-16.00

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal és alvállalkozókkal szóban és írásban.
  • Fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése.
  • Járművek útjainak felügyelete.
  • Gépkocsivezetők vezénylése, munkájuk felügyelete, koordinálása, segítése.
  • Fuvarozás során felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása.
  • Szállításokkal kapcsolatos adminisztráció.

Elvárások

  • Számítógépes ismeret.
  • Minimum középfokú végzettség (szakirányú végzettség vagy szakmai tapasztalat előny).
  • Tárgyalóképes (szóban és írásban) angol nyelvtudás.
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség.
  • Gyorsaság , aktivitás, terhelhetőség, stressz tűrő képesség.
  • Csapatmunkára alkalmas személyiség.
  • Határozott fellépés és döntéshozatali képesség.

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias hangulat, fiatal, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!