Lakatos munkatársat keresünk oroszlányi telephelyünkre

FRIMO Hungary Kft.

Fizikai munka

Munkavégzés helye: Oroszlány

2019. 08. 16. 11:28

Cégünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Ehhez keresünk az oroszlányi székhelyünkre lakatos munkakörre munkatársat

Feladatok

  • Hegesztett szerkezetek alapanyagának előkészítése, szerkezetek, gépvázak összeállítása műszaki rajz alapján
  • Acélszerkezetek hegesztést követő egyengetése, tisztítása
  • Szükség esetén gépszerelési műveletek végzése

Elvárások

  • Rendelkezel szakirányú végzettséggel (szerkezetlakatos, hegesztő, géplakatos, mezőgazdasági gépész) és rajzolvasási készséggel, hegesztési ismeretekkel (CO2 védőgázas hegesztés)
  • Fémipari területen szereztél gyakorlatot
  • Van kézügyességed, vagy nyitott vagy azt fejleszteni

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök

  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Emelőgépkezelő OKJ képesítés

Amit kínálunk

  • Családias, barátságos légkört
  • Változatos feladatok és hosszú távú karrierlehetőséget
  • Kiszámítható és erős, jövőorientált vállalatot
  • Innovatív környezetet
  • Minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, melyhez szakirányú tréningek és nyelvi képzések támogatása biztosított
  • Kollégáink munkáját, szakértelmét versenyképes alapbérrel, havi prémiummal, béren kívüli jutatásokkal honoráljuk
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz megadása kötelező!